Přeskočit na obsah
 Norck's Advanced 3D Printing

Řešení úzkých míst při opakování návrhu pomocí rychlého 3D tisku

Neustálá snaha o zlepšování produktů znamená, že design je jen zřídkakdy jednorázovou záležitostí. Cesta k dokonalé verzi zahrnuje řadu vylepšení, testování a smyček zpětné vazby. Tradiční výrobní metody však tyto smyčky často mění v zátarasy. Dlouhé doby výroby prototypů brání pružnosti a potlačují inovace. Rychlý 3D tisk nabízí změnu paradigmatu a umožňuje podnikům rychleji iterovat, udržet si náskok a v konečném důsledku uvádět na trh lepší produkty.

Cena pomalé iterace

Podívejme se blíže na to, proč je spoléhání se na procesy, jako je CNC obrábění nebo vstřikování, pro prototypy často škodlivé:

 • Ztráta času: Samotné nástroje mohou projekt prodloužit o týdny. Při každé iteraci hrozí podobné zpoždění, které brzdí pokrok.

 • Potlačená kreativita: Vysoké náklady na úpravu nástrojů mohou konstruktéry přimět k tomu, aby se zdráhali navrhovat odvážné varianty, což omezuje možnosti zlepšení.

 • Zpožděný vstup na trh: Časový plán uvedení výrobku na trh se stává závislým na externích dodavatelích a jejich výrobních plánech, což může stát cenný podíl na trhu.

Získat nabídku

3D tisk: Klíč k agilitě

Rychlý 3D tisk tyto bolestivé body odstraňuje tím, že:

 • Přímo z digitálního prostředí: Pomocí 3D tiskáren se fyzické díly vyrábějí přímo ze souborů CAD, čímž se eliminuje potřeba nástrojů.

 • Složitost se stává jednoduchou: 3D tisk je úspěšný tam, kde jiné postupy narážejí - složité detaily a organické tvary se snadno vyrábějí.

 • Revize za desetník: Úpravy se provádějí v softwaru a nový prototyp lze vytisknout během několika hodin, což podporuje rychlé optimalizační cykly.

Norck: Váš partner pro zefektivnění inovací

Společnost Norck vyniká v poskytování řešení 3D tisku, která jsou navržena tak, aby revolučním způsobem změnila vaše pracovní postupy. Mezi naše výhody patří:

 • Bezkonkurenční rychlost: Naše výrobní kapacita a zefektivněné procesy zajišťují rychlé dodání prototypů a udržují vaše projekty na správné cestě.

 • Kvalita bez kompromisů: Důsledné kontroly kvality zaručují, že prototypy věrně reprezentují váš návrh a podporují přesné testování a rozhodování.

 • Materiály pro každou aplikaci: Výběr materiálů společnosti Norck podporuje vývoj vašeho návrhu: od základních vizuálních prototypů až po prototypy vyrobené z vysoce výkonných polymerů.

 • Podpora od začátku do konce: Nabízíme poradenství v oblasti návrhu pro vyrobitelnost a asistujeme vám při rozšiřování výroby.

Získat nabídku

Úspěšné příběhy: 3D tisk v akci

Síla rychlého 3D tisku není jen teoretická. Společnosti z různých odvětví využívají služeb společnosti Norck k:

 • Letectví a kosmonautika: Vytváření prototypů lehkých součástí se složitou geometrií pro náročné testování v aerodynamickém tunelu.

 • Robotika: Iterace složitých návrhů koncových efektorů, optimalizace výkonu prostřednictvím praktického hodnocení.

 • Zdravotnictví: Vývoj anatomických modelů specifických pro pacienta, které pomáhají při přípravě na operaci a zlepšují výsledky.

Odhalte svůj potenciál se společností Norck

Nedovolte, aby zastaralé metody prototypování brzdily vaše podnikání. Spolupracujte se společností Norck a integrujte rychlý 3D tisk do svého procesu. Získejte svobodu inovovat bez omezení, zrychlit uvádění výrobků na trh a dodávat produkty, které nově definují dokonalost.

Získejte svou nabídku ještě dnes

Jste připraveni na revoluci v procesu navrhování? Kontaktujte společnost Norck a zjistěte, jak naše odborné znalosti v oblasti 3D tisku mohou změnit váš vývoj produktů.

Předchozí článek Zefektivnění výroby: Rychlé služby v oblasti plechů
Další článek Kompletní průvodce: Povrchová úprava CNC dílů