Přeskočit na obsah

O Norckovi a často kladených otázkách

Zde najdete další informace o Norckovi a otázky, na které se často ptáme. Pokud stále potřebujete pomoc, kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.

Norck je výrobní technologická společnost se sídlem v Německu a Spojených státech, která se specializuje na zakázkovou výrobu plechů, přesné CNC obrábění a 3D tisk s využitím pokročilých digitálních technologií. Kromě naší kapacity jsme vytvořili digitální výrobní platformu pro naše zákazníky, kteří mají přístup k obrovskému množství schopností a kapacit nejvýkonnějších výrobců v Německu, Evropě a USA přes Norck.

Mezi naši špičkovou dodavatelskou základnu patří němečtí, evropští a američtí výrobci výroby plechů, CNC obrábění, 3D tisku, vstřikování a kompozitních materiálů.

Hlavním posláním společnosti Norck je zabezpečit dodavatelský řetězec našich zákazníků tím, že zajistíme, aby naši zákazníci měli přístup k produktům a službám, které potřebují, vždy a pokaždé za rozumné ceny, bez kolísání cen a dodacích lhůt, s kvalitou produktů a služeb, které jsou nad jejich očekávání.

Abychom dosáhli tohoto poslání, vyvíjíme technologii a neúnavně pracujeme jako tým strojních inženýrů, prodejních inženýrů, inženýrů dodavatelského řetězce, produktových designérů, softwarových inženýrů a inženýrů umělé inteligence. To také vyžaduje zlepšení procesů pro navrhování pro vyrobitelnost, partnerství pouze s nejlepšími výrobci, abychom rozšířili náš přístup k vysoce kvalitní výrobní kapacitě, a konečně, ale to nejdůležitější, porozuměli potřebám našich zákazníků co nejpodrobněji.

Norck, přední výrobní společnost poháněná technologií, vysoce kvalitními daty a umělou inteligencí, se zaměřuje na výrobu vynikající kvality plechových dílů, zakázkových dílů a komponentů, široké škály 3D tištěných dílů a výlisků. Je to jediný zdroj pro širokou škálu společností po celém světě, které potřebují výrobu plechů, CNC obrábění, 3D tisk a lisování.

Kromě vlastní výrobní kapacity umožňuje Norck přístup k obrovskému množství výrobních kapacit svých špičkových partnerů po celé Evropě a USA poskytovat svým zákazníkům maloobjemovou a velkoobjemovou výrobu, rychlé prototypování a širokou škálu výrobních služeb z plechu. kovovýroba až po 3D tisk.

Norck je německá společnost se sídlem v Mannheimu v Německu a s našimi globálními pobočkami v Kalifornii, USA a Londýně, Spojené království.

Digitální výroba je koncept a nový obchodní model, ve kterém technologicky vyspělá společnost, která je mimořádně kvalifikovaná ve výrobě, přebírá pro své zákazníky následující povinnosti:

1 – vyvíjí digitální nástroje a platformy pro zlepšení vyrobitelnosti a procesu zadávání zakázek.

2- se svými vysoce kvalifikovanými inženýry odstraňuje potíže a potíže se správou outsourcingu výroby z rukou svých zákazníků.

3- průběžně hodnotí kvalitu a kvalifikaci dodavatelů, aby se ujistil, že nenastane žádné překvapení.

4- a co je důležitější, zajišťuje nepřetržitý dodavatelský řetězec, vždy vysokou kvalitu a žádné neobvyklé cenové výkyvy.

Design pro vyrobitelnost, známý jako DFM, zajišťuje, že komponenty, které navrhujete, mohou být vyrobeny pomocí stávající technologie, která je zásadní pro outsourcing.

Nejlepší kvalifikovaní inženýři společnosti Norck zkontrolují váš návrh s pomocí našeho softwaru pro návrh pro výrobu s umělou inteligencí a v případě potřeby poskytnou zpětnou vazbu.

Můžete se obrátit na Norckovy konstrukční příručky pro CNC obrábění a výrobu plechů.

Norck vyrábí širokou škálu produktů pro velký výběr průmyslových odvětví. Naše hlavní zaměření je na vysoce kvalitní kovové díly z různých ocelí a jiných kovů, přesné díly odolné proti opotřebení pro náročné práce, zakázkové komponenty vyrobené z materiálů jako karbid a titan, plechové díly a sestavy, plastové díly s 3D tiskem a vstřikování.

Norck slouží široké škále průmyslových odvětví včetně letectví, obrany, robotiky, automobilového průmyslu, spotřebního zboží, elektroniky, energetiky, průmyslu, hardwaru, lékařství a vzdělávání.

Schopnosti Norck se však neomezují pouze na tato odvětví. Pokud nejste v žádném z těchto odvětví a věříte, že schopnosti společnosti Norck jsou pro vás to pravé, vyžádejte si od společnosti Norck cenovou nabídku.

Výroba plechů je proces, který využívá plechy (hliník, pozinkovaná ocel atd.) k výrobě kovových součástí, které se používají jako samostatný díl nebo jako díl v sestavě. Výrobní proces obvykle zahrnuje vysekávání/děrování, stříhání, řezání laserem/plazmou/vodním paprskem, ohýbání, ohýbání hran, tvarování, hluboké tažení a mačkání.

CNC obrábění (Počítačově numericky řízené obrábění) označuje proces, který využívá počítač k řízení trajektorie obráběcího nástroje. Využívá mnoho obráběcích technik, jako je frézování, vrtání a řezání. I 3D tisk je CNC stroj.

Nejběžnější CNC stroje dokážou řídit pohyb nástroje ve 3 osách, odtud název 3-osé obrábění. Některé CNC stroje kromě ovládání nástroje ovládají obrobek také jeho otáčením kolem jeho osy (4-osý stroj) nebo dvou os (5osý stroj).

3D tisk je aditivní výrobní proces, který využívá několik materiálů k výrobě dílů a sestav. Pomáhá přeměnit návrhy na zmenšené prototypy co nejblíže navrženému modelu. Používá se hlavně v nejranějších fázích vývoje produktu a může být použit v koncepčních modelech, funkčních prototypech, nástrojích, elektronice, klenotnictví a lékařském průmyslu.

3D tisk vyžaduje 3D CAD modely pro tisk dílu nebo sestavy. 3D modely lze vytvářet pomocí parametrického CAD softwaru, jako je Solidworks a CATIA V5, nebo modelovacího softwaru Subdivision, jako je 3DS a Blender.

Vstřikování je proces lisování plastů, při kterém se roztavený plast přivádí do dutiny formy pod vysokým tlakem. Forma je vyrobena z kalené oceli a obsahuje tvar dílu, který se má tvarovat. Proces vstřikování se používá pro velkoobjemovou a středně objemovou výrobu kvůli vysokým nákladům na výrobu formy.

Více o možnostech vstřikování Norck najdete zde.

Vzhledem k tomu, že Norck poskytuje přesné CNC obrábění, výrobu plechů, pokročilý 3D tisk a vstřikování, je jeho seznam materiálů obrovský a pravděpodobně jeden z největších.

Seznam zahrnuje titan, karbid, různé nástrojové oceli, nerezové oceli, uhlíkové oceli, hliník, různé plasty, elastomer a tekutý silikon.

Úplný seznam najdete na naší stránce s materiály.

Získat nabídku od Norcka je docela jednoduché. Stačí vyplnit náš formulář cenové nabídky a nahrát jakékoli výkresy nebo dokumenty, které chcete, abychom se podívali, abychom mohli nabídnout vaši část (části).

Zde můžete získat svou nabídku.

Náš technologický tým ve společnosti Norck věří, že umělá inteligence může dát inženýrům sílu nebo automatizovat proces bez lidského zásahu.

Jsme přesvědčeni, že okamžité ceny pro zpracovatelský průmysl ještě nejsou dostatečně vyspělé, aby mohly být publikovány na digitálních platformách. Modely strojového učení/hlubokého učení, které fungují jako odvození pro poskytování okamžitých nabídek, čas od času selžou, vytvářejí špatnou zákaznickou zkušenost a stávají se tak kontraproduktivními.

Požadavek na zvýšení ceny nebo změna dodací lhůty poté, co byla cena a dodací lhůta generovaná systémem okamžitých cenových nabídek schválena zákazníkem, není tím, z čeho je společnost Norck nadšená. Náš průmysl vyžaduje vynikající přesnost od hlavy až k patě.

To znamená, že společnost Norck používá aplikace umělé inteligence, aby umožnila svým inženýrům navrhnout s ohledem na vyrobitelnost a cenu. Systém ale pouze navyšuje náš personál a konečnou cenu a dodací lhůtu vždy kalkulují na základě aktuálních parametrů a v reálném čase naši inženýři.

Norck obvykle doručí vaši nabídku/cenovou nabídku během hodin až 24 hodin s laserovou přesností a myslíme si, že to pro Norck a naše zákazníky stojí za to.

Pokud nemáte výkres dílu, na který potřebujete cenovou nabídku, náš tým konstrukčních služeb vám může vytvořit 3D/2D výkres jednotlivého dílu nebo celé sestavy. Na základě těchto informací vám můžeme poskytnout skutečnou cenovou nabídku na výrobu vašeho dílu (dílů).

Chcete-li se dozvědět více o našich designových službách, klikněte zde.

Převážná většina výrobních kapacit společnosti Norck se nachází především v Německu, Evropě a Spojených státech.

V době objednávky určujeme, které z našich vlastních zařízení nebo zařízení našeho partnera je pro objednávku nejvhodnější, na základě technických požadavků, kapacity, blízkosti místa určení a dalších faktorů.

Rozhodnutí o tom, kde se zakázka vyrábí, je výhradně a pečlivě provedeno společností Norck.

Norck klade velký důraz na výběr svých dodavatelů.

Své dodavatele si vybíráme na základě jejich výkonu z hlediska kvality, dodávky, ceny, konzistence, lidských zdrojů, podpory po prodeji a jejich umístění.

Je důležité, aby naši dodavatelé byli co nejblíže k nám v Německu, Evropské unii, Spojeném království a Spojených státech.

Můžete svou nákupní objednávku a dokumenty poslat e-mailem svému prodejnímu technikovi ve společnosti Norck.

Norck má pro své zákazníky širokou škálu platebních podmínek. Tyto podmínky jsou určeny pro každého zákazníka na základě důvěryhodnosti našich zákazníků, výše ročního nákupu, platební historie a dalších faktorů.

Můžete platit kreditní kartou a bankovním převodem (SEPA, Wire, ACH).

Nepřijímáme bankovní šeky a platby v hotovosti.

Ano, ve skutečnosti má Norck licenci na výrobu průmyslových čepelí, strojních nožů, řezných nástrojů a děrovačů značky Baucor. Jedná se o velmi speciální nástroje, které vyžadují extrémní přesnost a broušení.

Více o Baucoru se dozvíte zde a Norckových schopnostech broušení a ostření zde.

Ano, naši zákazníci mohou u společnosti Norck zadat plošnou objednávku. Ve skutečnosti doporučujeme našim zákazníkům, aby zadávali plošné objednávky, pokud mají odhadovanou roční potřebu svých dílů a sestav.

Ano, náš systém má schopnost našim zákazníkům umožnit bezpečné online odbavení a platbu za objednávku kreditní kartou.

Váš prodejní technik ve společnosti Norck vám zašle zabezpečený odkaz na váš e-mail. Jednoduše postupujte podle pokynů v tomto e-mailu pro bezpečné online odbavení.

Ano, máme možnosti skladování pro našeho zákazníka, který zadává plošnou objednávku pro své roční potřeby.

To zajišťuje dobře naplánovanou a provedenou výrobu na naší straně a včasnou dodávku na straně našich zákazníků.

Chcete-li získat skladový program navržený speciálně pro potřeby vaší společnosti, kontaktujte nás zde.

Ano, Norck poskytuje podrobné zprávy o kontrole kvality a inspekcích všech vyrobených dílů nebo dílů vybraných na základě různých statistických vzorků. Máte-li specifické požadavky na odběr vzorků a/nebo požadavky a šablony inspekční zprávy, dejte nám prosím vědět v době zadávání objednávky u Norck.

Spolupráce se společností Norck účinně snižuje rizika proti šokům v dodavatelském řetězci, nepředvídatelným zpožděním, kolísání cen a problémům s kvalitou. Kromě vlastní kapacity má Norck prémiový přístup ke stovkám partnerů v oblasti výroby plechů, CNC obrábění a 3D tisku v celé Evropě a USA.

Norck provozuje bodový dodavatelský systém, kde je výkon každého ze stovek dodavatelů hodnocen na základě konzistentnosti dodavatele z hlediska kvality, ceny, dodávky a služeb zákazníkům.

Převážnou většinu našich dodavatelů kontrolujeme na místě a průběžně zjišťujeme jejich vhodnost pro naše potřeby a požadavky.

Norck dává vaší společnosti možnost zakoupit jakýkoli produkt v rámci našich možností kdykoli, kdekoli a v nejvyšší kvalitě a v co nejrychlejším čase.

Norck dělá nákupy vaší společnosti efektivněji stabilnější, spolehlivě z jednoho zdroje, ale zároveň testovány proti rizikům dodavatelského řetězce, jako jsou problémy s dodávkami, problémy s kvalitou a kolísání cen.

Odolnost dodavatelského řetězce je adaptivní schopnost podniků zmírňovat a zmenšovat jakékoli možné nepříznivé účinky neočekávaných událostí a narušení v dodavatelském řetězci prostřednictvím pečlivého plánování, příprav a řízení.

Schopnost společnosti Norck získat přístup ke stovkám certifikovaných dodavatelů špičkové kvality v oblasti CNC obrábění, výroby plechů, 3D tisku a vstřikování poskytuje vysokou schopnost zmírnit nebo úplně omezit nepříznivé účinky jakéhokoli narušení dodavatelského řetězce pro společnosti po celém světě.

Norck se může stát páteří vaší odolnosti dodavatelského řetězce.

Ano, na požádání podepisujeme s našimi zákazníky smlouvy o mlčenlivosti. Podle povahy obchodního modelu společnosti Norck však sdílíme s našimi dodavateli veškeré výkresy, technická a jiná data a dokumenty našich zákazníků. Jakákoli dohoda, kterou vyplníme a podepíšeme, by neměla omezovat schopnost společnosti Norck sdílet takové dokumenty se svými dodavateli.

Na druhou stranu také standardně podepisujeme smlouvy o mlčenlivosti se všemi našimi dodavateli. Naši dodavatelé souhlasí s tím, že budou uchovávat všechny dokumenty, data a výkresy našich zákazníků, jako by to byly vlastní tajné dokumenty.