Přeskočit na obsah

Dosáhněte výkonu a estetiky s povrchovými úpravami Norck's Finishes

Společnost Norck nabízí široký výběr povrchových úprav v závislosti na způsobu výroby a zpracování.

Ať už se jedná o projekty hromadné výroby s různými díly smontovanými dohromady, nebo o jeden celek, který je třeba vyrobit v malých nebo velkých objemech, máme pro vás tu správnou povrchovou úpravu, která vaše díly zpevní, zlepší jejich vzhled a přizpůsobí je vašim potřebám.

Jaké povrchové úpravy společnost Norck nabízí?

Společnost Norck nabízí velký výběr kovových a plastových povrchových úprav:

Dokončení

Plech

CNC frézování

CNC soustružení

Tlakové lití

Vytlačování kovů

3D tisk

Vstřikování

Kovy

Povrchová úprava

(matný -> lesklý)

X

X

X

Odstraňování otřepů

X

X

X

X

X

X

pokovování

X

X

X

Eloxování

X

X

X

X

Tepelné zpracování

X

X

X

X

X

X

Práškové lakování

X

X

X

X

X

X

Malování

X

X

X

X

X

X

Svařování

X

X

X

X

X

X

Nýtování

X

Montáž

X

X

X

X

X

X

Testování

X

X

X

X

X

X

Plasty

Textury forem

X

Povrchová úprava

(matný -> lesklý)

X

X

X

Vkládání závitů

X

X

X

X

Tamponový tisk

X

X

X

X

Laserové gravírování

X

X

X

X

Svařování

X

X

X

X

Bezbarvý nátěr

X

X

Pokovování

X

X

X

X

Montáž

X

X

X

X

testování

X

X

X

X

Popis povrchové úpravy kovů:

Povrchová úprava: Jedná se o obecný termín, který popisuje několik metod odstraňování materiálu za účelem získání matného nebo hladkého povrchu.

Odjehlování: Odstraňování otřepů je proces odstraňování hrubých hran nebo drobných nedokonalostí (otřepů) z vyrobeného dílu.

Pokovování: Je to dokončovací proces, při kterém se na vyrobený díl přidává vrstva chromu, mědi nebo niklu, aby se zlepšil jeho vzhled nebo aby se zabránilo korozi.

eloxování: Jedná se o povrchovou úpravu vyrobeného dílu za účelem ochrany a zlepšení jeho vzhledu.

Tepelné zpracování: Je to soubor metod, které mění fyzikální vlastnosti vyrobeného dílu, například jeho pružnost.

Práškové lakování: Jedná se o proces, při kterém se elektrickým výbojem připevní suchý prášek na povrch vyrobeného dílu. Díl se vloží do pece, kde se povlak vyhladí. Práškové lakování je pevnější než lakování

Lakování: Jedná se o proces nanášení barvy na vyrobený díl.

Svařování: Je to proces, při kterém se kovové díly spojují pomocí tepla, tlaku nebo elektrického výboje. Svařované součásti by měly mít stejný materiál a stejnou tloušťku. Další informace naleznete v průvodci konstrukcí svařování. Společnost Norck nabízí několik metod svařování, například MIG a TIG.

Nýtování: Nýtování se používá ke spojení dvou nebo více plechových dílů pomocí nýtů ( spojovací prvek podobný kolíku, ale s kopulkou na jednom konci).

Montáž: Montáž: Montáž výrobku označuje sestavení dílů (vyrobených a/nebo zakoupených) do konečného výrobku nebo dílčích sestav. Může být prováděna ručně pomocí běžných nástrojů nebo poloautomaticky pomocí speciálních strojů (s pohony a motory).

Zkoušení: Je to soubor operací prováděných na výrobku nebo dílu za účelem ověření jeho tvaru, vzhledu nebo funkčnosti.

Popis plastových povrchových úprav:

Textury forem
Jedná se o proces vstřikování, při kterém se na dutiny formy vyrývají vzory. Používá se ke zlepšení aspektů nebo manipulace s výliskem.

Povrchová úprava
Při vstřikování se povrchové úpravy dosahuje úpravou povrchu dutin (pomocí CNC obrábění). Při 3D tisku může být nutná následná úprava odebráním materiálu.

Vkládání závitů
Závitová vložka je kovový spojovací prvek, který se chová jako šroub, protože plastový materiál je měkký a při použití běžných závitů pro šrouby se plastový závit velmi rychle opotřebuje.

Tisk na podložku
Jedná se o tiskový proces, při kterém se tiskne na 3D povrchy. Provádí se pomocí silikonové podložky, která přenáší obraz z klišé na požadovaný povrch vyráběného dílu.

Laserové gravírování
Jedná se o proces, při kterém laserový paprsek označuje požadovaný povrch. Laserovým gravírováním lze vyrýt text, čísla, loga nebo vektorové obrázky.

Svařování
Svařování je technika používaná ke spojení dvou nebo více plastových dílů jejich spojením nebo přidáním třetího materiálu. Zahrnuje několik metod, například svařování ultrazvukem, horkou deskou a laserem.

Průhledný povlak
Jedná se o proces přidávání tenké průhledné vrstvy na plastové díly. Čirý povlak se používá na 3D vytištěných dílech pro vyhlazení a vylepšení vzhledu.

Pokovování
Pokovování plastových dílů je podobné procesu pokovování kovů, které se provádí přidáním vrstvy chromu, mědi nebo niklu, která se přidává na vyrobený díl za účelem zlepšení vzhledu nebo potlačení koroze.

NAŠE SLUŽBY

CO UMÍ SPOLEČNOST NORCK NEJLÉPE

PROČ NORCK?

Získejte přístup k obrovské výrobní kapacitě

Kromě vlastních výrobních kapacit má společnost Norck přístup ke stovkám poskytovatelů služeb v oblasti zpracování plechů, CNC obrábění a 3D tisku špičkové kvality v Evropě a USA, což z ní činí jednoho z předních digitálních výrobců na světě.

Snížení rizik dodavatelského řetězce

Spolupráce se společností Norck účinně snižuje rizika otřesů v dodavatelském řetězci, nepředvídaných zpoždění, cenových výkyvů a problémů s kvalitou, čímž zvyšuje odolnost vaší společnosti v oblasti outsourcingu a dodavatelského řetězce.

Inovace v práci

Kromě toho, že jsme společnost zabývající se digitální výrobou s využitím umělé inteligence, vyvíjíme také mimořádně inovativní výrobní nástroje, přípravky a samozřejmě softwarové aplikace, jako je RapidCAD, vysoce intuitivní a inovativní webová aplikace CAD.

Umělá inteligence rozšířená

Společnost Norck shromažďuje a využívá tisíce datových bodů, aby své inženýry obohatila o nejmodernější systém umělé inteligence pro lepší návrh a vyrobitelnost.

Green Driven

Společnost Norck podporuje své partnery, aby byli uhlíkově neutrální, a dává dodavatelům, kteří jsou uhlíkově neutrální, přednost před těmi, kteří uhlíkovou neutralitu nedodržují.

ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH SCHOPNOSTECH

PŘEDNÍ EVROPSKÁ A AMERICKÁ SPOLEČNOST V OBLASTI DIGITÁLNÍ VÝROBY