Přeskočit na obsah

Inovace v oblasti robotiky díky přesné výrobě a agilním řešením

Společnost Norck poskytuje odborná řešení pro výrobu a dodavatelský řetězec v oblasti robotiky. Umožňujeme firmám z oblasti robotiky, výzkumníkům a integrátorům uvádět do života špičkové roboty a poskytujeme vysoce výkonné komponenty, zakázkové sestavy a zefektivněnou výrobu potřebnou k realizaci nové generace automatizace.

Robotické výrobní schopnosti

 • Přesné CNC obrábění složitých součástí: Vytváření složitých aktuátorů, koncových efektorů, konstrukčních prvků a krytů senzorů z lehkého hliníku, speciálních slitin a vysoce výkonných polymerů.
 • Rozmanité technologie pro výrobu prototypů: Rychlý 3D tisk, tradiční obrábění a výroba prototypů z plechu pro rychlé iterace návrhu a funkční testování robotických komponent.
 • Plechy pro skříně a podvozky: Tvarování, řezání a svařování krytů, ovládacích panelů, montážních konzol a konstrukčních prvků pro roboty a robotické systémy.
 • Montáž a zapojení elektroniky: Integrace desek plošných spojů, senzorů, kabelových svazků a elektromechanických komponent pro kompletní robotické podsestavy.
 • Dodavatelský řetězec pro robotiku: Dodávky motorů, pohonů, regulátorů, speciálního hardwaru a komponentů pro optimalizaci nákupu a zefektivnění vašich robotických projektů.

Norck's Robotics Advantage: Výkonnost, agilita, přizpůsobení

 • Přesnost pro dynamické systémy: Těsné tolerance pohyblivých částí zajišťují plynulý pohyb, přesné polohování a minimalizují opotřebení robotických kloubů a mechanismů.
 • Odborné znalosti materiálů pro výkon a hmotnost: Vyvážení pevnosti, hmotnosti a funkčnosti díky práci s pokročilými slitinami, kompozity a umělými plasty.
 • Zaměření na rychlé inovace: Agile manufacturing and prototyping capabilities to support the fast iteration cycles critical in robotics development.
 • Řešení pro různorodé aplikace: Od průmyslových robotů po kolaborativní systémy a servisní roboty - výrobu přizpůsobujeme vašim specifickým potřebám.
 • Škálovatelná výroba pro růst: Plynulý přechod od prototypů k sériové výrobě robotických komponent a systémů.

NAŠE SLUŽBY

Proč si pro své robotické projekty vybrat společnost Norck?

 • Přesnost pro spolehlivou automatizaci: Vysoce kvalitní komponenty, které zajišťují konzistentní výkonnost robota, přesnost úloh a dlouhodobou spolehlivost.
 • Urychlení vývoje robotiky: Rychlá výroba prototypů a flexibilní výroba pro zkrácení vývojových cyklů a rychlejší uvedení robotů na trh.
 • Na míru vašim jedinečným návrhům: Vyrábíme nejen díly, ale spolupracujeme na optimalizaci vyrobitelnosti a dosažení vašich specifických požadavků.
 • Optimalizace nákladů a výkonu: Výroba zaměřená na hodnotu a řešení dodavatelského řetězce, která splní vaše cílové náklady, aniž byste museli obětovat funkčnost.
 • Váš partner pro robotickou výrobu: Podpoříme vás od počátečního prototypu až po plnohodnotnou výrobu při rozšiřování vašich robotických řešení.

CO UMÍ SPOLEČNOST NORCK NEJLÉPE

PROČ NORCK?

Získejte přístup k obrovské výrobní kapacitě

Kromě vlastních výrobních kapacit má společnost Norck přístup ke stovkám poskytovatelů služeb v oblasti zpracování plechů, CNC obrábění a 3D tisku špičkové kvality v Evropě a USA, což z ní činí jednoho z předních digitálních výrobců na světě.

Snížení rizik dodavatelského řetězce

Spolupráce se společností Norck účinně snižuje rizika otřesů v dodavatelském řetězci, nepředvídaných zpoždění, cenových výkyvů a problémů s kvalitou, čímž zvyšuje odolnost vaší společnosti v oblasti outsourcingu a dodavatelského řetězce.

Inovace v práci

Kromě toho, že jsme společnost zabývající se digitální výrobou s využitím umělé inteligence, vyvíjíme také mimořádně inovativní výrobní nástroje, přípravky a samozřejmě softwarové aplikace, jako je RapidCAD, vysoce intuitivní a inovativní webová aplikace CAD.

Umělá inteligence rozšířená

Společnost Norck shromažďuje a využívá tisíce datových bodů, aby své inženýry obohatila o nejmodernější systém umělé inteligence pro lepší návrh a vyrobitelnost.

Green Driven

Společnost Norck podporuje své partnery, aby byli uhlíkově neutrální, a dává dodavatelům, kteří jsou uhlíkově neutrální, přednost před těmi, kteří uhlíkovou neutralitu nedodržují.

ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH SCHOPNOSTECH

PŘEDNÍ EVROPSKÁ A AMERICKÁ SPOLEČNOST V OBLASTI DIGITÁLNÍ VÝROBY