Přeskočit na obsah

3D tisk: Odborné znalosti společnosti Norck v oblasti přeměny digitálních návrhů na hmatatelnou realitu

Svět výroby prochází revoluční změnou s nástupem 3D tisku, známého také jako aditivní výroba. Tato špičková technologie mění způsob navrhování, prototypování a výroby široké škály výrobků, od složitých lékařských přístrojů až po robustní průmyslové komponenty. Společnost Norck, průkopník v oblasti pokročilých výrobních řešení, stojí v čele této revoluce 3D tisku a nabízí inovativní řešení a odborné znalosti, které umožňují podnikům plně využít potenciál této transformační technologie.

Fenomén 3D tisku

3D tisk je proces, který vytváří trojrozměrné objekty z digitálního souboru přidáváním materiálu vrstvu po vrstvě. Na rozdíl od tradičních subtraktivních výrobních metod, které zahrnují odebírání materiálu, 3D tisk vytváří objekty od základu, což umožňuje vytvářet složité geometrie a komplikované návrhy, jejichž výroba byla dříve nemožná nebo příliš nákladná.

Získat nabídku

Aplikace napříč odvětvími

3D tisk nachází uplatnění v nejrůznějších odvětvích, včetně:

 • Letectví a kosmonautika: Prototypování složitých součástí, vytváření lehkých konstrukcí a dokonce i výroba funkčních dílů pro letadla a kosmické lodě.
 • Automobilový průmysl: Rychlá tvorba prototypů nových návrhů, výroba zakázkových nástrojů a výroba malosériových dílů pro specializovaná vozidla.

 • Zdravotnictví: Vytváření implantátů, protéz, chirurgických vodítek a anatomických modelů pro vzdělávání a školení.

 • Spotřební zboží: Výroba výrobků na míru, prototypů a dokonce i konečných dílů pro spotřební elektroniku, módu a šperky.

 • Průmyslová výroba: Výroba složitých nástrojů, přípravků a přípravků, jakož i výroba dílů pro konečné použití pro stroje a zařízení.

Norck: Váš partner v oblasti inovací 3D tisku

Společnost Norck je předním poskytovatelem řešení 3D tisku a nabízí komplexní škálu služeb a odborných znalostí, které pomáhají podnikům využívat tuto technologii. Podívejte se, jak Norck utváří budoucnost 3D tisku:

 1. Nejmodernější 3D tiskárny: Společnost Norck investuje do nejnovějších technologií 3D tisku, včetně technologií taveného depozičního modelování (FDM), stereolitografie (SLA), selektivního laserového spékání (SLS) a kovového 3D tisku. Tím je zajištěno, že mohou uspokojit rozmanité potřeby různých průmyslových odvětví a aplikací.

 2. Odbornost v oblasti materiálů: Norck nabízí široký výběr materiálů pro 3D tisk, včetně termoplastů inženýrské kvality, vysoce výkonných pryskyřic, kovů (jako je titan, hliník a nerezová ocel) a dokonce i keramiky. Dokáže klientům poradit s výběrem nejvhodnějšího materiálu pro jejich konkrétní projekty.

 3. Návrhová a inženýrská podpora: Tým zkušených inženýrů a konstruktérů společnosti Norck může klientům pomoci optimalizovat jejich návrhy pro 3D tisk a zajistit tak jejich vyrobitelnost a funkčnost. Mohou také poskytnout podporu při výrobě prototypů, testování a následném zpracování.

 4. Výrobní služby: Společnost Norck nabízí služby 3D tisku na vyžádání, které firmám umožňují rychlou a snadnou výrobu prototypů, malých sérií nebo dokonce velkých objemů dílů bez nutnosti nákladných nástrojů nebo nastavení.

Poradenství a školení: Společnost Norck poskytuje poradenské služby, které pomáhají podnikům vyvíjet a zavádět strategie 3D tisku. Nabízí také školicí programy pro vzdělávání zaměstnanců v oblasti nejnovějších technik a softwaru 3D tisku.

Výhoda společnosti Norck

Výběr společnosti Norck jako partnera pro 3D tisk nabízí několik klíčových výhod:

 • Odbornost: Tým odborníků společnosti Norck má rozsáhlé zkušenosti s 3D tiskem v různých odvětvích.
 • Kvalita: Společnost Norck se zavázala dodávat vysoce kvalitní 3D tištěné díly, které splňují nebo překonávají očekávání zákazníků.
 • Flexibilita: Norck nabízí širokou škálu technologií 3D tisku a materiálů, které vyhovují různým potřebám.

Zaměření na zákazníka: Společnost Norck upřednostňuje spokojenost zákazníků a poskytuje jim individuální podporu a poradenství po celou dobu trvání projektu.

Závěr

3D tisk mění způsob navrhování a výroby produktů a otevírá nové možnosti inovací a přizpůsobení. Společnost Norck má díky svým špičkovým technologiím, odborným znalostem v oblasti materiálů a přístupu zaměřenému na zákazníka dobrou pozici k tomu, aby pomohla podnikům plně využít potenciál 3D tisku.

Ať už chcete vytvořit prototyp nového výrobku, vyrábět zakázkové díly nebo integrovat 3D tisk do stávajících výrobních procesů, společnost Norck má řešení a odborné znalosti, které vám pomohou uspět.

Získat nabídku

Předchozí článek 3D tisk kovů: Odborné znalosti společnosti Norck v oblasti kování budoucnosti výroby
Další článek Výroba plechů: Norck's Precision Engineering for Demanding Industries (Přesné strojírenství pro náročná odvětví)